Odczynniki za 150 000 zł

Z dumą informujemy, że Wojskowy Instytut Medyczny wybrał naszą ofertę przetargową dotyczącą dostawy odczynników do biologii molekularnej o wartości ponad 150 000,00 zł. Instytut jest kolejnym ośrodkiem w Polsce, który docenił wysoką jakość produktów, atrakcyjne ceny oraz profesjonalizm naszego Zespołu.

Mikrobiologia w Medycynie, Przemyśle i Ochronie Środowiska

W dniach 24-25 października 2015 roku, w gmachu Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się trzecia edycja ogólnopolskiej konferencji naukowej „Mikrobiologia w Medycynie, Przemyśle i Ochronie Środowiska” .

Konferencja adresowana jest zarówno do studentów ostatnich lat studiów, jak i doktorantów, doktorów, naukowców rozpoczynających swoją karierę badawczą, członków kół naukowych zainteresowanych mikrobiologią, immunologią, biotechnologią, medycyną przedkliniczną i weterynaryjną oraz dziedzinami pokrewnymi.

Ubiegłe edycje konferencji cieszyły się dużym zainteresowaniem. W pierwszej uczestniczyło 180 osób, w drugiej edycji więło udział ponad 250 uczestników reprezentujących większość polskich uczelni o profilu biologicznym i medycznym. W 2015 roku natomiast uczestnikami było ponad 300 naukowców z całej Polski. Firma MAXIMUS była sponsorem każdej z edycji tej Konferencji.

 

MIKROBIOT 2015 podziękowanie

Probówki 50 ml

 

Najbardziej popularnym produktem marca 2015 była sterylna, skalowana probówka 50 ml produkowana przez niemiecką firmę Nerbe Plus. Tylko w tym jednym miesiącu sprzedaliśmy trzynaście tysięcy tych probówek. Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie i zapraszamy ponownie po produkty najwyższej jakości. Z naszej strony gwarantujemy tak ceniony przez Klientów profesjonalizm obsługi.

 

Probówki 1,5 ml

 

Szanowni Państwo,

 

Po raz kolejny pobiliśmy rekord sprzedaży. W lutym 2015 roku sprzedaliśmy w Polsce 60 tysięcy probówek reakcyjnych 1,5 ml. Dziękujemy Państwu za zaufanie i zapraszamy na kolejne zakupy.

Nasi klienci: